O nas

Przedszkole, to miejsce, w którym dziecko uczy się postrzegać świat w inny sposób, nabywa nowe umiejętności oraz poszerza i wzbogaca zdobyte. Uczy się zachowania pomiędzy ludźmi, oraz współżycia wśród rówieśników. Wspierany jest u nas rozwój dziecka. po przez zabawę i poczucie bezpieczeństwa. W Przedszkolu uczy się nowych rzeczy, które pomagają i stanowią postawę w dalszej edukacji.

Zgodnie z podstawą programową nasze Przedszkole realizuje program „Wesołe Przedszkole”, który został zatwierdzony przez Ministerstwa Edukacji Narodowej. Programy te są dostosowane do możliwości i potrzeb dziecka, stopniowo przygotowując je do dalszej edukacji szkolnej. W tym roku szkolnym w Przedszkolu prowadzone są zajęcia dodatkowe tj. język angielski, religia, rytmika i gimnastyka korekcyjna. W zależności od zainteresowania rodziców będzie możliwość prowadzenia zajęć dodatkowych.

Jesteśmy Przedszkolem, które indywidualnie rozpatruje potrzeby dziecka. W Przedszkolu istnieją dwie grupy, starszaki i maluszki. Do Przedszkola uczęszczają dzieci od 2,5 do 6 lat, co pozwala na nabywanie nowych zachowań. Posiadamy dwie sale jedna do zabaw i nauki, druga do nauki i leżakowania, są one kolorowe z bajkowymi rysunkami na ścianach. W salach znajdują się zabawki i gry edukacyjne dla dzieci. Toalety również są dostosowane do wieku dzieci.

Wyposażenie przedszkola posiadają stosowne atesty i certyfikaty.

 

ZAPISY

wypełnioną kartę proszę przesłać na mail-a lub przynieść do placówki

Zaloguj sięKontakt

Niepubliczny Punkt Przedszkolny
"KLUB PRZEDSZKOLAKA"
tel 508 338 818
ul. Armii Krajowej 32/L.2
32-300 Olkusz