Oferta

 

Misją naszego przedszkola jest stwarzać dzieciom radosne i bezpieczne dzieciństwo, czuwać nad ich wszechstronnym rozwojem, zapewniać atrakcyjny pobyt w przedszkolu, tworzyć ciepłą i pełną miłości atmosferę, służyć rodzicom i wspierać ich w wychowaniu i rozwoju ich dzieci. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa. Spełniamy oczekiwania rodziców. Wspieramy indywidualny rozwój osobowości małego dziecka. Zapewniamy pełną opiekę wychowawczo- dydaktyczną. Dzieci osiągają w sposób bezstresowy dojrzałość szkolną. W urzeczywistnianie naszej misji zaangażowany jest cały personel pedagogiczny, administracyjno- obsługowy, jak również rodzice, a efektem naszej wspólnej pracy jest przedszkole, w którym dzieci czują się ważne, bezpieczne i do którego przychodzą z radością.

 

 

Od września 2014r.  j.angielski oferujemy codziennie.

 

O F E R U J E M Y:

  • świadczenie usług dydaktyczno – opiekuńczo – wychowawczych;
  • kształcenie dydaktyczne w oparciu o programy zatwierdzone przez MEN, przygotowujące dziecko do nauki w szkole;
  • zajęcia w małych grupach,  indywidualne podejście do każdego dziecka;
  • pakiet zajęć dodatkowych: j. angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, logopedia - za dodatkową opłatą;
  • religia – w ramach czesnego;
  • przyjmujemy dzieci od 2,5 lat, młodsze dzieci zapraszamy z rodzicami na zajęcia adaptacyjne;

ponadto:

  • ORGANIZACJA PRZYJĘĆ URODZINOWYCH !!! zarezerwuj termin już dziś;
  • możliwość opieki nad dzieckiem w weekend

 

Oferujemy trzy posiłki dziennie; śniadanie, obiad, podwieczorek (między posiłkami dzieci otrzymują owoce i napoje). Śniadania i podwieczorki przygotowujemy sami w przedszkolu, obiady przywożone są przez firmę cateringową „Austeria” ze Sławkowa. Obiadki są przygotowane z myślą o dzieciach i z uwzględnieniem potrzeb dzieci.

Zapewniamy dzieciom różne formy wypoczynku: leżakowanie, relaksacja, czynny wypoczynek.

Gimnastyka korekcyjna prowadzona przez fizjoterapeutę, pan Marcin Giemzik - informacje: http://mgmed.pl/dzieci/

 

ZAPISY

wypełnioną kartę proszę przesłać na mail-a lub przynieść do placówki

Zaloguj sięKontakt

Niepubliczny Punkt Przedszkolny
"KLUB PRZEDSZKOLAKA"
tel 508 338 818
ul. Armii Krajowej 32/L.2
32-300 Olkusz